czwartek, 15 listopada 2018 r.  Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda
Wiadomości z tagiem Amazon  RSS
Pracownik magazynowy

Dodano: 10.11.2018 10:40 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Amazon
Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Szczecin
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja
Praca Szczecin Praca Magazynier zachodniopomorskie Praca zachodniopomorskie Praca Pracownik Magazynu Szczecin

Źródło: https:

Pn, 19 lis 20:00 (Fokus TV) - Poszukiwacze fortuny

Dodano: 10.11.2018 0:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Busse'owie wydobywają złoto spod ziemi. Cardwellom udaje się odkryć największe jak dotąd gniazdo minerałów, a Dorrisom - złoże amazonitu i ortoklazu.

Tagi: Złoty, Amazon
Źródło: https:

Zakupy na Amazon - te urządzenia warto kupić [AKT.]

Dodano: 08.11.2018 12:30 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Oficjalnie polski sklep Amazon nie istnieje, ale robienie zakupów w tym niemieckim nie wiąże się już z żadnymi większymi trudnościami. Polacy chętnie korzystają z tej opcji, szukając korzystnych cenowo ofert. Co mogą odnaleźć?

Tagi: Jay Z, Amazon
Źródło: www.benchmark.pl

BRAZYLIA - RIO I AMAZONIA. Pokaz slajdów i opowieści z podróży Marka Łasisza.

Dodano: 03.11.2018 13:06 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Podczas spotkania udamy się do Brazylii, czyli do jednego z najbardziej intrygujących krajów Ameryki Południowej. Nasza podróż, ilustrowana oryginalnymi fotografiami i filmami, zacznie się w Rio de Janeiro, zwanym z portugalskiego "Cidade Maravilhosa", czyli Cudownym Miastem. Z tym określeniem wypada się zgodzić, gdyż jest to niewątpliwie jedno z najpiękniej zlokalizowanych miast na kuli ziemskiej. Zobaczymy tu idealne, ciągnące się kilometrami plaże, wspaniałe i potężne fale Oceanu Atlantyckiego czy też pokryte lasem tropikalnym, wystrzelające ku niebu granitowe góry, a na szczycie jednej z nich słynną statuę Chrystusa Zbawiciela. Wędrując ulicami Rio, natrafimy też na przykłady niezwykłej architektury i przyciągającego wzrok rzemiosła artystycznego. Spotkamy tu także życzliwych i wesołych ludzi.
Podczas naszej wirtualnej wyprawy udamy się również do serca amazońskiej dżungli, najpierw zwiedzając Manaus – miasto, które urosło w puszczy podczas tzw. Boomu Kauczukowego. Następnie małą łódeczką będziemy odkrywać piękno największego na świecie równikowego lasu deszczowego. W Amazonii spotkamy się z tukanami, ogromnymi ropuchami, aguti, tarantulą i anakondą. W nocy zaś będziemy obserwować kajmany. Swoje tajemnice będą przed nami odsłaniać zatopione amazońskie lasy, które będziemy eksplorować, pływając wśród koron drzew. Będziemy także obserwować zniewalające zachody słońca i poznawać piękno lokalnej flory.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Spadające gwiazdy Wall Street tracą miliardy. To tak jakby w miesiąc zniknęła warszawska giełda

Dodano: 30.10.2018 14:20 | 10 odsłon | 0 komentarzy

TOP 10 największych spółek z USA w październiku straciło na wartości 750 mld dolarów. To dwukrotnie więcej niż wynosi wartość wszystkich firm z GPW. Przez załamanie na Wall Street majątek prezesa Amazon skurczył się o 37 mld dolarów. Miliardy tracą też Mark Zuckerberg czy Bill Gates.

Tagi: USA, Amazon
Źródło: https:

Gabriel Byrne zagra w filmie "Lost Girls"

Dodano: 29.10.2018 20:33 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Gabriel Byrne wystąpi w nowym filmie Amazona, "Lost Girls".

Tagi: Filmy, Amazon
Źródło: https:

Twitch wprowadza opcję obserwowania wielu graczy i tryb karaoke

Dodano: 29.10.2018 20:29 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Należący do Amazona społecznościowy serwis Twitch przeznaczony dla komputerowych graczy zapowiedział kilka nowości. Wśród nich jest opcja podglądu kilku użytkowników prowadzących streaming tej samej gry, tryb karaoke oraz dodatkowe narzędzia przeznaczone dla moderatorów.

Tagi: Amazon, Doda
Źródło: https:

Tropical Islands! Mokra zabawa - 303 PLN/os za 2 dni z noclegiem w namiocie i śniadaniem!

Dodano: 28.10.2018 14:13 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Mokra i gorąca zabawa na długi weekend! 50 000 roślin, złoty piasek, Morze Południowe, Amazonia, 25°C... Do tego zjeżdżalnia, z której zjedziecie z prędkością do 70 km/godz! A to wszystko w byłej hali produkcyjnej sterowców i zarazem największym samonośnym hangarze świata pod Berlinem. Wygląda na to, że lubicie Tropical Islands zaraz za naszą zachodnią granicą!…

Źródło: https:

Pracownik magazynowy

Dodano: 28.10.2018 9:23 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Amazon
Zarób nawet 10 000 zł* brutto w 10 tygodni!   Oferujemy: Do 15% premii Obiad za 1 zł Darmowy dojazd pracowniczy Pracę 4 dni w tygodniu po
Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja
Praca Wrocław Praca dolnośląskie

Źródło: https:

Kolejne spadki na Wall Street. Giganci sporo stracili

Dodano: 27.10.2018 9:20 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Amerykańskie indeksy straciły podczas piątkowej sesji po kilka procent. Choć i tak na starcie notowań wyglądało to znacznie gorzej. Największe spadki zaliczyły akcje gigantów, przede wszystkim Amazona. Stracił również Alphabet, czyli właściciel Google.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 njus.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone